apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
AMERIKIETIŠKI KALNELIAI

Nuotraukų peržiūra

Klaipėdos žvejų rūmai Klaipėda
2019.10.22    19:00
Pjesės autorius: Pagal Éric Assous pjesę „Les Montagnes russes"
Organizatorius: Lenkom, SIA ARKADA LTD
Režisierius: Leonidas Truškinas
Vaidina: Genadijus Chazanovas, Ana Bolšova
Maskvos teatras „LENKOM“ – geriausias Rusijos dramos teatras. „Lenkom“ – tai didžiuliai spektakliai ir geriausi aktoriai: Olegas Jankovskis, Ina Čiurikova, Leonidas Bronevojus, Aleksandras Abdulovas, Genadijus Chazanovas, Aleksandras Zbrujevas.

Erikas Asu (Éric Assous) – komedijų autorius, parašęs apie 80 įvairių pjesių. Jos patinka žiūrovams visose Europos šalyse, yra statomos garsiausių teatrų scenose. Asu kūryba – tai meilė, intrigos, aistros ir nenuspėjamas siužetas.

Pjesė „Amerikietiški kalneliai“ buvo parašyta specialiai prancūzų aktoriui Alenui Delonui ir turėjo didžiulį pasisekimą tarp išrankios Paryžiaus publikos. „Lenkom“ spektaklyje pagrindinius vaidmenis atlieka Genadijus Chazanovas ir Ana Bolšova. Talentingas duetas sugebėjo atskleisti pjesės veikėjų charakterius, sudėtingiausią nelengvų tarpusavio santykių gamą, parodyti žiūrovams žaibuojančias žodines dvikovas, jų išsiskyrimo esmę.

„Lenkome“ „Amerikietiškų kalnelių“ versiją pastatė Leonidas Truškinas. Jis puikiai prisitaikė prie Rusijos publikos, tuo pačiu išsaugodamas Eriko Asu originalaus kūrinio esmę ir lengvumą, taikliausią humorą ir nedidelį psichologizmą. Prieš žiūrovus pasirodo, sakytum, laiminga šeima, bet tik iš pirmo žvilgsnio. Tuo metų, kai žmona su vaiku atostogauja, vyras aktyviai linksminasi, vaikšto po barus, atsipalaiduoja ir susipažįsta su jauna mergina. Šios, atrodytų, banalios istorijos finalas absoliučiai nenuspėjamas.

Juokingame veikale, kurį savo žiūrovams nusprendė parodyti „Lenkom“, visiškai išlaikytas gyvas, lengvai suprantamas optimizmas. Pastatymas įdomus tuo, kad jame derinasi linksmos komedijos ir susimąstyti verčiančios dramos atspalviai.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.22  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika