apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Aleksandr Kniazev ir Kasparas Uinskas (Rusija/Lietuva)

Nuotraukų peržiūra

Paliesiaus dvaras Ignalinos raj.
2019.10.24    19:00
Yra manoma, jog tobuliausias muzikinis instrumentas – tai žmogaus balsas. Artimiausias žmogaus balsui iš visų styginių instrumentų yra violončelė. Tačiau tik reto ir išskirtinio talento atlikėjo rankose šis keturių plieninių stygų ir subtilaus medinio korpuso, primenančio moters figūrą, instrumentas gali prabilti gyvu žmogaus balsu. Pristatome ir vėl vienoje scenoje susitiksiantį duetą: violončelininką Aleksandrą Kniazevą ir pianistą Kasparą Uinską. Prieš keletą metų prasidėjusi pažintis ir subrandinusi šį duetą klausytojus pakvies į romantinės muzikos vakarą – koncerto programoje antroji Johanneso Brahmso sonata, fortepijonui ir altui, ir paties A. Kniazevo perdirbta violončelei, o taip pat César Francko sonata violončelei ir fortepijonui. Besąlyginė meilė muzikai, nuolatiniai ieškojimai ir didžiulė aistra suvedė šiuos muzikantus, tad pasileiskite ir jūs į atradimų šventę festivalio koncerte…

„A. Kniazevas yra vienas iš nedaugelio, pasiekusių tokias aukštumas... jis yra vienas geriausių mūsų laikų klasikinės muzikos atlikėjų...“ (The Western Mail)

Atlikėjo koncertų sąraše pasirodymai su garsiausiais pasaulio orkestrais, pagrindinėse koncertų salėse ir su žymiausiais scenos partneriais. Jo pasirodymų laukiama tokiose salėse kaip Concertgebouw Amsterdame, Salle Pleyel ir Theatre des Champs-Elysees Paryžiuje, Palais des Beaux Arts Briuselyje, Wigmore Hall ir Royal Festival Hall Londone, Mozarteum Zalcburge, Musikverein ir Konzerthaus Vienoje, Suntory Hall Tokijuje ir eilėje kitų. A. Kniazevas pasaulinės šlovės sulaukė vos 17-kos tapęs laureatu prestižiniame P. I. Čaikovskio konkurse.

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J. F. Kennedy Center, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonija, Madrido Filharmonija, Briuselio BoZar bei eilė kitų salių. K. Uinskas nuolat bendradarbiauja su tokiais scenos partneriais kaip smuikininkas Nikita Boriso-Glebsky, P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtojas violončelininkas Andrei Ionita, pianistas Evgeni Bozhanov, su kuriuo pasirodė legendinės pianistės Marthos Argerich festivalyje Hamburge.

Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi K. Uinsko pasirodymais: „...didis pianistas ir muzikas…“ Carnegie Hall (New York Concert Review)
„…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…“ London Wigmore Hall (Seen and Heard international)

Programa:
Johannes Brahms - II sonata op. 120, fortepijonui ir altui (A. Kniazevo transkripcija violončelei)
César Franck - sonata violončelei ir fortepijonui

Koncerto pasiūlymai:
https://paliesiausdvaras.lt/koncertai/aleksandr-kniazev-ir-kasparas-uinskas-rusija-lietuva-2/

Nuorodos:
https://www.youtube.com/watch?v=rQi_ys11yfE
https://www.youtube.com/watch?v=GwADWbQEImo&t=1455s
https://www.youtube.com/watch?v=aHydp62Arj4
https://www.youtube.com/watch?v=Utlf2D55ylQ

Bilietų kainos:
15 - 31€
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.24  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika