apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
TRIBUTE. The Rod Stewart Show su grupe Pelenai

Nuotraukų peržiūra

Pramogų bankas / Vakaris Vilnius Vilnius
2019.10.24    20:00
„The Rod Stewart Show“ – vienas profesionaliausių ir labiausiai įtikinančių projektų Lietuvoje, atliekamas grupės „Pelenai“ su Česlovu Gabaliu, sugrįžta į Vilnių!

Projekte surinkti visi žymiausi britų roko legendos R. Stewarto hitai: „Baby Jane“, „Da Ya Think I‘m Sexy?“, „Forever Young“; „Sailing“; „Rhythm of My Heart“, taip pat jam pasaulinę šlovę atnešę koveriai „Have You Ever Seen The Rain“ bei „I Don‘t Want to Talk About It“ ir daugelis kitų visiems žinomų dainų. Specialiai šiam projektui sukurti kostiumai, nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis Jums pasijusti lyg tikrame R. Stewarto koncerte. Ne vienas iš buvusių šio projekto klausytojų yra sakęs - jei užsimerki, giliai pasineri į muziką, nebegali atskirti, ar tai „Pelenai“, ar pats Rodas Stewartas... Grupei tai geriausias įrodymas, kad įdėtos pastangos pasiekė klausytojų širdis.

Įspūdingas ir projekto sąstatas, susidedantis ne tik iš nuolatinių grupės „Pelenai“ narių (Česlovas Gabalis – vokalas; Ginta Banys – bosinė gitara; Audrius Piragis – gitara; Saulius Didžiulis – klavišiniai; Vaidotas Taurinskas – mušamieji), bet ir kviestinių svečių: Tomo Varnagirio (gitara), Žanetos Taurinskienės (pritariantysis vokalas) bei Godos Vaitkutės (saksofonas).

Daugiau apie R. Stewartą:

Roderickas Davidas Stewartas (g. 1945 m.) – britų roko atlikėjas ir dainų autorius, gimęs ir užaugęs Londone, tačiau turintis škotų ir anglų kraujo. Tai vienas žymiausių muzikos atlikėjų visame pasaulyje, pardavęs daugiau negu 100 milijonų įrašų per visą savo karjerą. Jo karjeros istorijoje – net devyni #1 albumai Jungtinėje Karystėje, o keturi iš jų buvo įvertinti pirma vieta tarptautiniu mastu. R. Stewart karjerą pradėjo kaip vokalistas bei dainų autorius įvairiose grupėse (Jeff Beck Group, The Faces), tačiau greitai buvo pastebėtas dėl savo savito, maloniai gergždžiančio balso, o netrukus sekė ir jo solinė karjera bei pasaulinė šlovė.

Daugiau apie grupę „Pelenai“:

Grupę „Pelenai“, susikūrusią jau 1996 m., nuo pat pradžių iki šių dienų lydi sėkmė – ji stabiliai koncertuoja (apie 70 koncertų per metus), dalyvauja muzikiniuose projektuose (su Lietuvos Valstybiniu simfoniniu orkestru – „Roko klasikos metamorfozės“, „Lotynų muzikos metamorfozės“, roko operose „Peras Giuntas“, „Jėzus Kristus superžvaigždė“). Grupės talismanas, unikalaus balso savininkas Česlovas Gabalis prestižiniuose muzikiniuose apdovanojimuose „BRAVO“ pripažintas geriausiu metų vokalistu, o visi kiti grupės nariai - profesionalūs muzikantai, turintys muzikinį išsilavinimą ir prieš ateinat į grupę „Pelenai“ grojo kitose žinomose Lietuvos grupėse, tokiose, kaip „Sledge Hammer“, „Blues Makers“, „Faktas“, „Volis“, su atlikėju Gyčiu Paškevičiumi ir kitose. Grupė tiek kartu, tiek atskirai yra koncertavusi Lenkijoje, Vokietijoje, Maltoje, Švedijoje, Olandijoje, Latvijoje, Bulgarijoje, JAV ir Kanadoje.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.24  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika