apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Meistras ir Margarita

Nuotraukų peržiūra

Girstutis - kultūros ir sporto rūmai Kaunas
2019.10.27    18:00
Pjesės autorius: Michail Bulgakov
Premjeros data: 2000-09-17
Trukmė: 3 val.
2 dalių drama
Organizatorius: Oskaro Koršunovo teatras
Režisierius: Oskaras Koršunovas
Vaidina: Algirdas Dainavičius, Jolanta Dapkūnaitė, Vaidotas Martinaitis, Eglė Mikulionytė, Arūnas Sakalauskas, Aldona Bendoriūtė, Arvydas Dapšys, Andrius Žebrauskas, Dainius Kazlauskas, Eimutis Kvosčiauskas, Airida Gintautaitė, Rytis Saladžius, Dainius Gavenonis, Julius Žalakevičius, Rasa Samuolytė, Petras Geniušas
“Rankraščiai nedega” ir niekas niekur be pėdsako neišnyksta — dar kartą tenka prisiminti šią didžią tiesą, neužmirštant ir to, kad didžiosios intelektualinės ir dvasinės pastangos (tokios kaip didieji religinių pranašų ir asketikų tiesos ieškojimai, filosofų hipotezės ir etinės teorijos, kompozitorių partitūros ir rašytojų knygų rankraščiai, spektakliai ir dailininkų drobės) yra beprotiškai drąsus iššūkis, kurį žmonija meta savo pačios baigtinumui ir ribotumui. Ir kai tik kas nors nusprendžia deginti pavojingus rankraščius arba paskelbia, jog žino atsakymus į visus didžiuosius žmogaus egzistencijos ir dramatiškos istorijos klausimus, tai yra ženklas Volandui, jog jam atėjo laikas pasivaikščioti šaunaus naujojo pasaulio miestų gatvėmis. Žmonija vis dar gyvena iliuzija, kad kas nors gali būti svarbiau už trapų žmogiškąjį ryšį ir vienas kito atradimą. Šios iliuzijos pavojingumą mums dar kartą primena į didžiojo meno pasaulį mus vedantis ir talentu žaižaruojantis Oskaro Koršunovo spektaklis Meistras ir Margarita, sukurtas pagal romaną, kuriam buvo lemta nugalėti ir laiką, ir mirtį.
Leonidas Donskis
Bilieto kaina: 30 Lt. Nuolaidos: su studento pažymėjimu (1 bilietui) 25%, su senjoro pažymėjimu (1 bilietui) 25%, su moksleivio pažymėjimu (1 bilietui) 25%, neįgaliesiems su pažymėjimu (1 bilietui) 25%, su Omni ID kortelėmis (2 bilietams) 20%, Su Laisvalaikio kortele (2 bilietams) 20%, Swedbanko darbuotojams (2 bilietams) 25%.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.27  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika