apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Vilniaus galerijų savaitgalis 2019

Nuotraukų peržiūra

0
Aprašymas: Naujas šiuolaikinio meno parodų sezonas sostinėje prasideda su Vilniaus galerijų savaitgaliu. Rugsėjo 5–8 dienomis ketvirtąjį kartą organizuojamas renginys kviečia užsukti į 25 galerijas ir meno erdves ne tik miesto centre, bet ir nuo jo nutolusiuose rajonuose ar net Lentvaryje. Keturių dienų programoje – parodų atidarymai, susitikimai su menininkais, koncertai ir diskusijos.

2019.09.05

17:30 Simono Kuliešio personalinės parodos „Kaip man paukščiai čiulba“ atidarymas parodų erdvėje „VITRINA & Bench“ (Kauno g. 36, kombinatas „Dailė“, II a.)

18:00 Dominyko Sidorovo personalinės parodos „Metonimija“ ir Gabrielės Adomaitytės personalinės parodos „Dokumentinis tikslumas” atidarymai galerijoje „Vartai“ (Vilniaus g. 39)

18:00 Claudia Corrent personalinės parodos „Tau, kad dažnai ją atsimintum“ atidarymas Vilniaus fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4/Didžioji g. 19)

18:30 Ekskursija po grupinę parodą „XVII a.“ su kuratoriais menininkų centre „Autarkia“ (Naugarduko g. 41)

19:00 Diskusija „Vilniaus galerijų ekosistema: naujokai, senbuviai, autsaideriai“ Šiuolaikinio meno centro skaitykloje (Vokiečių g. 2)

19:00 Monikos Janulevičiūtės ir Antano Lučiūno parodos „Vandens čiuožikai“ atidarymas projektų erdvėje „Editorial“ (Latako g. 3)

19:00 Džiugo Šukio personalinės parodos „Kūno tęsiniai“ atidarymas ir performansas galerijoje „AV17“ (Totorių g. 5)

19:30 Annie Sprinkle ir Beth Stephen’s filmo „Goodbye Galey Mountain“ pristatymas ir peržiūra kartu su autoriais edukacijos, rezidencijų ir parodų centre „Rupert“ (Vaidilutės g. 79)


09:00–17:00 Jurgos Šarapovos personalinės parodos „Apsišaukėlis“ lankymas VDA projektų erdvėje „Krematoriumas | Meno krosnys“ (Maironio g. 6, II vidinis kiemas)

11:30–22:00 Grupinės parodos „XVII a.“ lankymas menininkų centre „Autarkia“ (Naugarduko g. 41)

12:00–18:00 Jurgio Tarabildos personalinės parodos „Tai, ko nėra“ lankymas galerijoje „Meno niša“ (J. Basanavičiaus g. 1/13)

12:00–18:00 Irmos Stanaitytės-Bazienės personalinės parodos „Guggingo sodas“ lankymas VDA parodų salėje „Titanikas“ (Maironio g. 3)

12:00–18:00 Dianos Zabielaitės personalinės parodos „Būsena/Tėkmė“ lankymas VDA galerijoje „Akademija“ (Pilies g. 44)

12:00–18:00 Annelies Slabbynk personalinės parodos „NeTobulas kūnas“ lankymas VDA tekstilės galerijoje „Artifex“ (Gaono g. 1)

12:00–18:00 Marijos Černiavskaitės personalinės parodos „Dropout“ lankymas UMI galerijoje „Kalnas“ (Krivių g. 10)

12:00–19:00 Eglės Gandos Bogdanienės personalinės parodos „7 KAMBARIAI“ lankymas LDS galerija „Arka“ (Aušros Vartų g. 7)


2019.09.06


18:00 Koenraad Dedobbeleer parodos As Long As it Is Striven after, it Goes on Expanding ir grupinės parodos Who‘s Werner? atidarymai Šiuolaikinio meno centre (Vokiečių g. 2)

18:00 Agnės Juodvalkytės personalinės parodos „Paveldėtas sapnas“ atidarymas galerijoje „SHCH/ŠČ“ (Teatro g. 7A)

18:00 Justino Vilučio personalinės parodos „Fear Eats the Soul“ atidarymas Lietuvos fotomenininkų sąjungos Prospekto galerijoje (Gedimino pr. 43)

18:00 Susitikimas su parodos „Guggingo sodas“ autore Irma Stanaityte-Baziene VDA parodų salėje „Titanikas“ (Maironio g. 3)

19:00 Noise Ladder garso pasirodymas galerijoje „SHCH/ŠČ“ (Teatro g. 7A)

19:00 Grupinės parodos „TT“ ir Andrés Padilla Domene parodos „Reperkusija“ atidarymai galerijoje „Atletika“ (Vitebsko g. 21, 23)

20:00 Garso programa kultūros komplekse „SODAS 2123“ (Vitebsko g. 21, 23)

19:00–22:00 Projekto „P:praxis“ programa meno projektų erdvėje „Studium P“ (Pylimo g. 20)

09:00–17:00 Jurgos Šarapovos personalinės parodos „Apsišaukėlis“ lankymas VDA projektų erdvėje „Krematoriumas | Meno krosnys“ (Maironio g. 6, II vidinis kiemas)

10:00–18:00 Simono Kuliešio personalinės parodos „Kaip man paukščiai čiulba“ lankymas parodų erdvėje „VITRINA & Bench“ (Kauno g. 36, kombinatas „Dailė“, II a.)

11:30–22:00 Grupinės parodos „XVII a.“ lankymas menininkų centre „Autarkia“ (Naugarduko g. 41)

12:00–18:00 Dominyko Sidorovo personalinės parodos „Metonimija“ ir Gabrielės Adomaitytės personalinės parodos „Dokumentinis tikslumas“ lankymas galerijoje „Vartai“ (Vilniaus g. 39)

12:00–18:00 Jurgio Tarabildos personalinės parodos „Tai, ko nėra“ lankymas galerijoje „Meno niša“ (J. Basanavičiaus g. 1/13)

12:00–18:00 Irmos Stanaitytės-Bazienės personalinės parodos „Guggingo sodas“ lankymas VDA parodų salėje „Titanikas“ (Maironio g. 3)

12:00–18:00 Dianos Zabielaitės personalinės parodos „Būsena/Tėkmė“ lankymas VDA galerijoje „Akademija“ (Pilies g. 44)

12:00–18:00 Annelies Slabbynk personalinės parodos „NeTobulas kūnas“ lankymas VDA tekstilės galerijoje „Artifex“ (Gaono g. 1)

12:00–18:00 Marijos Černiavskaitės personalinės parodos „Dropout“ lankymas UMI galerijoje „Kalnas“ (Krivių g. 10)

12:00–19:00 Džiugo Šukio personalinės parodos „Kūno tęsiniai“ lankymas galerijoje „AV17“ (Totorių g. 5)

12:00–19:00 Eglės Gandos Bogdanienės personalinės parodos „7 KAMBARIAI“ lankymas LDS galerija „Arka“ (Aušros Vartų g. 7)

12:00–20:00 Claudia Corrent personalinės parodos „Tau, kad dažnai ją atsimintum“ lankymas Vilniaus fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4/Didžioji g. 19)

15:00–19:00 Monikos Janulevičiūtės ir Antano Lučiūno parodos „Vandens čiuožikai“ lankymas projektų erdvėje „Editorial“ (Latako g. 3)


2019.09.07


12:00 —14:00 Meno edukacijos programa vaikams ŠMC Skulptūrų kieme (Vokiečių g. 2)

12:00—20:00 ŠMC kviečia nemokamai išsirinkti leidinių iš Skaityklos „antrųjų egzempliorių“ kolekcijos (Vokiečių g. 2)

13:00 Susitikimas su parodos „Kūno tęsiniai“ autoriumi Džiugu Šukiu galerijoje „AV17“ (Totorių g. 5). Susitikimo metu vyks parodos autoriaus performansas ir ekskursija po parodą.

13:00 Ekskursija su Dominyku Sidorovu ir Gabriele Adomaityte po jų personalines parodas „Metonimija“ ir „Dokumentinis tikslumas“ galerijoje „Vartai“ (Vilniaus g. 39)

14:00 Ekskursija po ŠMC Skulptūrų kiemą su Antanu Gerliku (Vokiečių g. 2)

14:00 Ekskursija po personalinę parodą „Tai, ko nėra“ su jos autoriumi Jurgiu Tarabilda galerijoje „Meno niša“ (J. Basanavičiaus g. 1/13)

14:00 Susitikimas su parodos „7 KAMBARIAI“ autore Egle Ganda Bogdaniene LDS galerijoje „Arka“ (Aušros Vartų g. 7)

16:00 Ekskursija po Koenraado Dedobbeleerio parodą su menininku ir kuratore Ūla Tornau ŠMC (Vokiečių g. 2)

16:00 Audriaus Novicko leidinio „Hiperkilpos“ pristatymas ir diskusija kultūros komplekse „SODAS 2123“ (Vitebsko g. 21, 23)

16:45 Arturo Bumšteino performansas susitikimų erdvėje „Lokomotif“ (Geležinkelio g. 13, Lentvaris)

17 val. Ekskursija po grupinę parodą „TT“ su jos kuratore Danute Gambickaite galerijoje „Atletika“ (Vitebsko g. 21, 23)

17:00 Ekskursija po grupinę parodą „Meno salos“ galerijoje „Dūmų fabrikas“ (Dūmų g. 3)

18:00 Ekskursija po parodą „Kas tas Werneris?“ su kuratore Yana Foqué ŠMC (Vokiečių g. 2)

18:00 Galerijų žemėlapio aplikacijos pristatymas su projekto kuratore Kotryna Žukauskaite kultūros komplekse „SODAS 2123“ (Vitebsko g. 21, 23)

14:00 Ekskursija su išankstine registracija po Annelies Slabbynk personalinę parodą „NeTobulas kūnas“ VDA tekstilės galerijoje „Artifex“ (Gaono g. 1)

18:30 Ekskursija po grupinę parodą „XVII a.“ su kuratoriais menininkų centre „Autarkia“ (Naugarduko g. 41)

19:00–22:00 Projekto „P:praxis“ programa meno projektų erdvėje „Studium P“ (Pylimo g. 20)

20:00 Austėjos Vilkaitytės performansas „Abejingumas“ menininkų centre „Autarkia“ (Naugarduko g. 41)

20:00 Koncertas ŠMC kavinės terasoje: ADAS Live (Vokiečių g. 2)


10:00–18:00 Simono Kuliešio personalinės parodos „Kaip man paukščiai čiulba“ lankymas parodų erdvėje „VITRINA & Bench“ (Kauno g. 36, kombinatas „Dailė“, II a.)

11:00 – 19:00 Naujos Lietuvos dailės ekspozicijos lankymas Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22)

12:00–16:00 Dominyko Sidorovo personalinės parodos „Metonimija“ ir Gabrielės Adomaitytės personalinės parodos „Dokumentinis tikslumas“ lankymas galerijoje „Vartai“ (Vilniaus g. 39)

12:00–16:00 Monikos Janulevičiūtės ir Antano Lučiūno parodos „Vandens čiuožikai“ lankymas projektų erdvėje „Editorial“ (Latako g. 3)

12:00–16:00 Jurgio Tarabildos personalinės parodos „Tai, ko nėra“ lankymas galerijoje „Meno niša“ (J. Basanavičiaus g. 1/13)

12:00 – 17:00 Ievos Mediodios personalinės parodos „Įkelta atmintis“ lankymas galerijoje „Trivium“ (Vilkpėdės g. 7–105).

12:00–18:00 Claudia Corrent personalinės parodos „Tau, kad dažnai ją atsimintum“ lankymas Vilniaus fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4/Didžioji g. 19)

12:00–18:00 Irmos Stanaitytės-Bazienės personalinės parodos „Guggingo sodas“ lankymas VDA parodų salėje „Titanikas“ (Maironio g. 3)

12:00–18:00 Dianos Zabielaitės personalinės parodos „Būsena/Tėkmė“ lankymas VDA galerijoje „Akademija“ (Pilies g. 44)

12:00–18:00 Annelies Slabbynk personalinės parodos „NeTobulas kūnas“ lankymas VDA tekstilės galerijoje „Artifex“ (Gaono g. 1)

12:00–18:00 Justino Vilučio personalinės parodos „Fear Eats the Soul“ lankymas Lietuvos fotomenininkų sąjungos Prospekto galerijoje (Gedimino pr. 43)

12:00–18:00 Marijos Černiavskaitės personalinės parodos „Dropout“ lankymas UMI galerijoje „Kalnas“ (Krivių g. 10)

12:00–19:00 Džiugo Šukio personalinės parodos „Kūno tęsiniai“ lankymas galerijoje „AV17“ (Totorių g. 5)

12:00–19:00 Eglės Gandos Bogdanienės personalinės parodos „7 KAMBARIAI“ lankymas LDS galerija „Arka“ (Aušros Vartų g. 7)

12:00 – 20:00 Koenraad Dedobbeleer parodos As Long As it Is Striven after, it Goes on Expanding ir grupinės parodos Who‘s Werner? lankymas Šiuolaikinio meno centre (Vokiečių g. 2)

12:00–21:00 Grupinės parodos „XVII a.“ lankymas menininkų centre „Autarkia“ (Naugarduko g. 41)

15:00–19:00 Agnės Juodvalkytės personalinės parodos „Paveldėtas sapnas“ lankymas galerijoje „SHCH/ŠČ“ (Teatro g. 7A)

16:00–19:00 Grupinės parodos „Meno salos“ lankymas galerijoje „Dūmų fabrikas“ (Dūmų g. 3)

16:00 – 20:00 Grupinės parodos „TT“ ir Andrés Padilla Domene parodos „Reperkusija“ lankymas galerijoje „Atletika“ (Vitebsko g. 21, 23)



2019.09.08



13:00 Ekskursija po grupinę parodą „Meno salos“ galerijoje „Dūmų fabrikas“ (Dūmų g. 3)

14:00 Ekskursija po Annelies Slabbynk personalinę parodą „NeTobulas kūnas“ VDA tekstilės galerijoje „Artifex“ (Gaono g. 1)

14:00 Ekskursija po personalinę parodą „Tai, ko nėra“ su jos autoriumi Jurgiu Tarabilda galerijoje „Meno niša“ (J. Basanavičiaus g. 1/13)

16:00 Linos Lapelytės performansas Lentvario depe (Geležinkelio g. 15, Lentvaris)

19:00 Performatyvus muzikinis projektas „Vaibai ore“ kultūros komplekse „SODAS 2123“ (Vitebsko g. 21, 23)

19:00–22:00 Projekto „P:praxis“ programa meno projektų erdvėje „Studium P“ (Pylimo g. 20)

PARODŲ LANKYMAS



10:00–18:00 Simono Kuliešio personalinės parodos „Kaip man paukščiai čiulba“ lankymas parodų erdvėje „VITRINA & Bench“ (Kauno g. 36, kombinatas „Dailė“, II a.)

11:00 – 17:00 Naujos Lietuvos dailės ekspozicijos lankymas Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22)

12:00–16:00 Grupinės parodos „Meno salos“ lankymas galerijoje „Dūmų fabrikas“ (Dūmų g. 3)

12:00–16:00 Jurgio Tarabildos personalinės parodos „Tai, ko nėra“ lankymas galerijoje „Meno niša“ (J. Basanavičiaus g. 1/13)

12:00–16:00 Eglės Gandos Bogdanienės personalinės parodos „7 KAMBARIAI“ lankymas LDS galerija „Arka“ (Aušros Vartų g. 7)

12:00–18:00 Annelies Slabbynk personalinės parodos „NeTobulas kūnas“ lankymas VDA tekstilės galerijoje „Artifex“ (Gaono g. 1)

12:00–19:00 Džiugo Šukio personalinės parodos „Kūno tęsiniai“ lankymas galerijoje „AV17“ (Totorių g. 5)

12:00 – 20:00 Koenraad Dedobbeleer parodos As Long As it Is Striven after, it Goes on Expanding ir grupinės parodos Who‘s Werner? lankymas Šiuolaikinio meno centre (Vokiečių g. 2)

15:00–19:00 Agnės Juodvalkytės personalinės parodos „Paveldėtas sapnas“ lankymas galerijoje „SHCH/ŠČ“ (Teatro g. 7A)

17:00 – 19:00 Grupinės parodos „TT“ ir Andrés Padilla Domene parodos „Reperkusija“ lankymas galerijoje „Atletika“ (Vitebsko g. 21, 23)
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.17  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramoga



Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika