apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /var/www/function_lib/event_functions.php3 on line 785
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Kovacs

Nuotraukų peržiūra

0
Soul muzikos stebuklas – Kovacs rudenį koncertuos Vilniuje

Šių metų lapkričio 21 d. muzikos klube „Loftas“ koncertuos soul muzikos stebuklas iš Nyderlandų – Kovacs. Koncerte skustagalvė atlikėja pristatys savo naująjį albumą „Cheap Smell“, kuris bus išleistas šių metų rugpjūčio 17 d.

„Aš nenoriu negatyviai kalbėti apie praeitį“, sako Sharon Kovacs, pradėdama atvirai ir nuoširdžiai pasakoti apie savo permainingą gyvenimą, – „aš tik noriu iš jos mokytis“. Ji daug iš ko mokėsi. Reikėjo nemažai stiprybės, ryžto ir auksinio talento, kad gyvenimo netektis – tėvų meilės stoką, neviltį, išdavystes, narkotikų pražudytus draugus – paverstų pasauline sėkmės istorija. Per stiprių smūgių ir staigių, netikėtų posūkių kupiną gyvenimą, ši skustagalvė mįslė, po purvinu kapišonu slepianti soul legendos balsą, nusitiesė savo unikalų taką. Visa tai atsispindės jos antrajame albume „Cheap Smell“, kuris jau dabar yra kritikų pripažįstamas kaip vienas atviriausių, nuoširdžiausių ir labiausiai įkvepiančių šio dešimtmečio soul muzikos albumų.

Kovacs kova už savo išraiškos laisvę prasidėjo dar jaunystėje. Ji užaugo Eindhovene, Nyderlanduose, dainuodama Janis Joplin, Tina Turner ir Otis Redding dainas. Tėvams nepatiko šis jos pomėgis ir netgi trukdė. „Mano tėvai niekada manęs nepalaikė“, – sako ji. „Mano šeimoje nebuvo muzikantų. Aš turėjau tėvą, bet niekada jo nepažinau. Tėvai man visada liepdavo užsičiaupti, neleisdavo dainuoti. Jie manė, kad aš jiems tik keliu rūpesčius ir trukdau su savo dainavimu“.

Nei namuose, nei mokyklos grupėse ar talentų show pasirodymuose, Sharon unikalūs gebėjimai nebuvo pripažįstami. Tik baigusi mokyklą ir pradėjusi puoselėti savo niūrią, šviežią, nepagražintą dainavimo manierą. Šiek tiek ją paspalvindama savo mėgstamų atlikėjų, tokių kaip Billie Holiday, Nina Simone, Shirley Bassey, Amy Winehouse atspalviais, ji dalyvaudavo improvizacinėse „open mike jam“ sesijose, kur jautėsi vertinama. „Pradžioje aš daugiau orientavausi į roką ar bliuzą, tačiau vėliau susimaišė daug stilių. Dainuodama aš norėjau pasakoti savo istorijas ir jausmus. Būtent tai mane paskatino kurti muziką ir nuo scenos dalintis ja su žmonėmis, kurie man buvo lyg šeima“.

Vietiniai gerbėjai paskatino ją studijuoti vietiniame muzikos koledže, kuris vadinosi Rock City Institute. Tačiau ir čia Kovacs nebuvo lengva. „Aš turėjau problemų su mokytojais, kurie man sakydavo, jog turiu palikti mokyklą, nes mano balsas čia per prastas. Ir aš tikrai nebuvau lengva studentė. Tačiau tuo pat metu jie man sakydavo, kad tiesiog eičiau savo keliu“.

2013 m. Kovacs susipažino su prodiuseriu Oscar Holleman. Pakerėtas jos balso, Oscaras surado investitorius ir išleido debiutinę dainą „My Love“, kuri tapo labai populiari visoje Europoje. Ši daina galėjo tapti filmo apie Džeimsą Bondą garso takeliu, jei ne Kovacs tekstas apie pražūtingą kerštą ir aštrios užuominos apie viskį ir kokainą. Po šios dainos sėkmės Kovacs pasirašė sutartį su Warner Music ir 2015 m. išleido debiutinį albumą „Shades of Black“. Albumas tapo Nr. 1 Nyderlanduose bei pakliuvo į populiariausių sąrašus visoje Europoje. Kovacs buvo pakviesta groti į didžiausius muzikos festivalius, tokius kaip Glastonbury, Sziget, Pinkpop, Rock Werchter. Jų metu dainininkė susidūrė su savo baimėmis. „Aš buvau labai drovi. Stovėjau prieš keturiasdešimties tūkstančių žmonių minią ir negalėjau pajudėti. Tam, kad jausčiausi jaukiau, į sceną susitempiau viską iš savo namų kambario“.

Naujasis albumas „Cheap Smell“ – tai gydantis albumas, tai kelionė po emocinius Kovacs griuvėsius, bandant iš jų pastatyti kažką pozityvaus. „Nuo šiol esu pakankamai geroje situacijoje. Mane supa mylimi ir mylintys žmonės. Šis albumas man padėjo būti daug laimingesnei. Aš daug sužinojau apie save ir dabar savo veikloje daug labiau pasitikiu savimi“.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.05.27  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika