apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Organizatoriai
Festivalių kalendorius (455)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Organizatoriai   Festivalių kalendorius (455)  
Spausdinti Spausdinti  
2010.05/06/07/08(gegužės 30 - rugpjūčio 29 dienomis) XV Pažaislio muzikos festivalis
Miestas : Kaunas
Adresas: E.Ožeškienės g. 12
Festivalio žanras: Klasikinės muzikos
Telefonas: (37) 222 538, 8 686 74686 (Nomeda Kunevičienė)
El. paštas: nomeda@kaunofilharmonija.lt
www.pazaislis.lt
Mėnuo: Birželis, Gegužė, Liepa, Rugpjūtis

Rekomenduok draugui


Konkreti vieta (aikštė, rūmai, gatvės ar kt.): Kaunas, Birštonas, Druskininkai, Zapyškis, Taujėnai, Žeimiai, Babtyno-Žemaitkiemio dvaras

Festivalio organizatoriai: Koncertinė įstaiga Kauno valstybinė filharmonija, VŠĮ Pažaislio muzikos festivalis, Muzikos festivalių paramos fondas

Šventės/festivalio aprašymas: Penkiolika metų... Gali pasirodyti nedaug, bet muzikos festivaliui Lietuvoje, ką tik paminėjusioje Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmetį, tai reikšmingas jubiliejus. Per ilgą laiką susiformuoja tam tikros vertybės, be kurių savo gyvenimo net neįsivaizduojame. Kauniečiams ir miesto svečiams tokia vertybe tapo Pažaislio muzikos festivalis, jau penkioliktąją vasarą sukviečiantis klausytojus į įvairiausias koncertines erdves.

Jubiliejinis festivalis – tarsi savotiška ataskaita klausytojui, norinčiam išgirsti ir pamatyti kuo įspūdingesnę bei įvairesnę programą. Tad jame ir bus visko: nuo populiariosios muzikos iki barokinės operos, nuo aistringų flamenko ritmų iki užliūliuojančios romantikos.

Penkioliktasis festivalis ypatingas savo retrospektyvumu. Jame tarsi bandoma apžvelgti jau nueitą kelią, prisimenant girdėtus muzikinius kolektyvus bei ryškias muzikos pasaulio asmenybes. Žinoma, debiutų ir siurprizų taip pat nestigs. Klausytojai galės mėgautis net šešių Lietuvos bei užsienio orkestrų muzikavimu, žinomų ir garsių solistų interpretacijomis. Kaip ir kiekvienais metais, koncertų žanrai taipogi tenkins išrankiausiųjų skonį: bus pamaloninti tiek kamerinės muzikos mylėtojai, tiek simfoninės-vokalinės muzikos gerbėjai.

Įsitvirtinęs Kauno muzikos padangėje Pažaislio festivalis tapo tradiciniu renginiu, tam tikra konstanta, atgaivinančia miesto vasaros gyvenimą. Šių metų festivalyje stengtasi išlaikyti daugelį jau tradicinėmis tapusių pozicijų. Festivalis džiugins klausytojus visą vasarą – nuo gegužės 30-osios iki rugpjūčio 29-osios. Tradiciškai festivalį pradės Gintaro Rinkevičiaus diriguojamas Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, su kuriuo išgirsime jaunosios kartos operos solistus Joaną Gedmintaitę, Jovitą Vaškevičiūtę, Edgarą Montvidą ir Dainių Stumbrą, kurių dainavimas žavi daugelio užsienio operos, teatrų ir koncertinių salių klausytojus.

Bemaž tradicija tapo kiekvienais metais parodyti operos spektaklį. Šį kartą žanrui atstovaus madrigalinė baroko opera. Kauno muzikiniame teatre suskambės Gintaro Varno režisuotos, puikiausių kritikos įvertinimų sulaukusios Claudio Monteverdi operos „Tankredžio ir Klorindos dvikova“ ir „Nedėkingųjų šokis“.

Nepamiršti ir kiti tradiciniais tapę renginiai: Gedulo ir vilties dienai skirtas koncertas IX forte, Žolinių atlaidai Pažaislio vienuolyne, Johanno Strauso muzika ant vandens Kauno jachtklube. Greta tradicinių koncertinių erdvių – Pažaislio vienuolyno, Kauno filharmonijos, Babtyno-Žemaitkiemio dvaro, festivalis atranda naujų, taip priartėdamas prie platesnio klausytojų rato. Festivalio geografija šiemet išsiplės nuo miškais apsuptų Druskininkų iki Ukmergės rajone esančio jaukaus Taujėnų dvaro.

Nebus pamiršta ir Mindaugo karūnavimo – Valstybės diena. Žiūrovai išvys Kauno pilies prieigose rodomą dramą. Šį kartą tai bus viena iš Justino Marcinkevičiaus trilogijos dalių, poetinė drama, dar vadinama dešimties giesmių drama „Katedra“, režisuota Vytauto Rumšo. Dramos veiksmas vyksta senajame Vilniuje. Vilniaus katedros kūrimo istorija joje pavaizduota pagrečiui su 1794 m. Vilniaus sukilimo įvykiais. Pagrindiniai veikėjai įžymus Lietuvos architektas Laurynas Stuoka-Gucevičius ir Vilniaus vyskupas Ignas Masalskis

Festivalis jubiliejinis, tad jame bus tam tikrų sugrįžimų, leisiančių publikai apžvelgti ir įvertinti festivalio nueitą kelią. Festivalio programon grįš stilingasis Europos Sąjungos kamerinis orkestras, akordeono virtuozas iš Naujosios Zelandijos Grayson Masefield, Baltijos gitarų kvartetas, kamerinis ansamblis „Intermezzo“, styginių ansamblis „Camerata Klaipėda“ su aistringuoju duetu iš Italijos „Bandini–Chiacchiaretta duo“. Scenon kops Lietuvos vardą užsienyje garsinantys tautiečiai Edgaras Montvidas, Raimondas Butvila, Rita Novikaitė, Mūza Rubackytė.

Netrūks ir debiutų. Festivalyje pirmą kartą pasirodys ekspresyvusis pianistas Alexander Paley, kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru pradedantis ciklą koncertų, kuriuose numatyta atlikti visus Wolfgango Amadeus Mozarto koncertus fortepijonui, debiutuos išeivių iš Lietuvos Raimondo Butvilos ir Zecharia Plavino duetas, vyrų kvartetas „Opus Vocalis“, vargonininkai iš Šveicarijos bei Serbijos Olivier Eisenmann ir Sándor Kádár, išraiškingoji solistė Lilija Gubaidulina ir sopranas iš Pietų Korėjos Sim Min-Joung.

Savitai festivalyje debiutuos publikai jau pažįstamas violončelės virtuozas iš Rusijos Aleksandras Kniazevas. Apvaizdos mylimas muzikas šį kartą pasirodys vargonininko amplua. Sakralumu dvelkianti solistės Juditos Leitaitės programa taipogi nuskambės kaip padėka dosniam likimui.

Programoje bus paminėti ir kompozitorių Roberto Schumanno bei Frederico Chopino 200-ųjų gimimo metinių jubiliejus. Savo programas jam dedikavo Peterburgo valstybinis akademinis simfoninis orkestras, diriguojamas Aleksandro Titovo, Kauno styginių kvartetas kartu su pianistu Jurgiu Karnavičiumi bei Valstybinis Vilniaus kvartetas. Koncertu savo veiklos jubiliejų pažymės Rūtos ir Zbignevo Ibelhauptų fortepijoninis duetas.

Ypatingas festivalio akcentas – pasaulinė flamenko aistrą ir klasikinės muzikos sodrumą apjungiančio projekto pasaulinė premjera. Flamenko muzikos meistro Andreas Maria Germeko projektas buvo užsakytas Austrijos orkestro, bet šį kartą juos aplenks Kauno miesto simfoninis orkestras, diriguojamas Martyno Staškaus. Spalvingoje programoje orkestro skambesys persipins su nevaržomais flamenko ritmais, specifiniu vokalu ir gaivalingu šokiu.

Festivalis baigsis džiaugsmingais devintosios Ludwigo van Beethoveno simfonijos akordais. Diriguojant Juozui Domarkui išgirsime Lietuvos nacionalinį simfoninį orkestrą, Kauno valstybinį chorą ir publikos mėgiamus solistus Astą Krikščiūnaitę, Ritą Novikaitę, Merūną Vivulskį, Liudą Mikalauską. Tegul pakili baigiamoji gaida nuteiks klausytojus sulaukti dar ne vieno Pažaislio muzikos festivalio jubiliejaus.

Programa 2010:

PRADEDAMASIS KONCERTAS

Gegužės 30 d., sekmadienį, 19 val., Pažaislio vienuolyne

LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
KAUNO VALSTYBINIS CHORAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis
Solistai:
Joana Gedmintaitė (sopranas)
Jovita Vaškevičiūtė (mecosopranas)
Edgaras Montvidas (tenoras)
Dainius Stumbras (baritonas)
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Antonin Dvorák – Te Deum
Arijos, duetai, trio ir kvartetas iš P. Čaikovskio, S. Rachmaninovo, L. Delibes, G. Bizet, G. Donizetti, G. Verdi operų


Bilietų kainos: 15, 20, 30 Lt

Birželio 3 d., ketvirtadienį, 18 val., Kauno valstybinėje filharmonijoje
Gimę ir užaugę Lietuvoje
Raimondas Butvila (smuikas, Lietuva-Venesuela)
Zecharia Plavin (fortepijonas, Lietuva-Izraelis)

Kazimieras Viktoras Banaitis, Johannes Brahms, Rued Langaard

Bilietų kainos: 10, 15 Lt

Birželio 4 d., penktadienį, 18 val. Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje
Aleksandr Kniazev (vargonai, Rusija)
Programoje Johanno Sebastiano Bacho kūriniai

Įėjimas nemokamas

Birželio 6 d., sekmadienį, 18 val. Kauno valstybiniame muzikiniame teatre
Claudio Monteverdi - Madrigalinės operos „Tankredžio ir Klorindos dvikova“ ir „Nedėkingųjų šokis“
Režisierius Gintaras Varnas
Dailininkė Julija Skuratova
Muzikinės dalies vadovas Darius Stabinskas
Solistai:
Klorinda, Nedėkingoji - Edita Bagdonaitė (sopranas)
Venera - Gintarė Skerytė (sopranas)
Amūras - Viktoras Gerasimovas (sopranas)
Pasakotojas - Mindaugas Zimkus (tenoras)
Tankredis - Mindaugas Jankauskas (tenoras)
Plutonas - Nerijus Masevičius (bosas)

Konsortas BREVIS:
Vaida Paukštienė (smuikas)
Rima Švėgždaitė (smuikas)
Robertas Bliškevičius (altas)
Onutė Švabauskaitė (violončelė)
Darius Stabinskas (viola da gamba)
Vitalij Neugasimov (klavesinas)
Henryk Kasperczak  (teorba, Lenkija)

Aktoriai:
Sigita Mikalauskaitė, Lijana Muštašvili, Elvyra Piškinaitė, Jonė Dambrauskaitė
Elzė Gudavičiūtė, Agnė Kiškytė, Emilija Latėnaitė, Dovydas Stončius, Eglė Špokaitė,
Dainius Zeinalovas

Bilietų kaina: 20, 30, 40 Lt

Birželio 12 d., šeštadienį, 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje
KLAIPĖDOS KAMERINIS ORKESTRAS
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistas ir dirigentas
Alexander Paley (fortepijonas, JAV)

Wolfgang Amadeus Mozart - Koncertai fortepijonui ir orkestrui Nr. 1 F-dur, K 37,
Nr. 2 B-dur, K 39, Nr. 3 D-dur, K 40, Nr. 4 G-dur K 41, Nr. 21 C-dur, K 467


Bilietų kaina: 10, 15 Lt

Birželio 13 d., sekmadienį, 16 val. IX forte
Luigi Cherubini – Requiem Nr. 1 c-moll
KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
KAUNO VALSTYBINIS CHORAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis
Dirigentas Petras Bingelis

Bilieto kaina: 7 Lt

Birželio 18 d., penktadienį, 19 val. Birštono kultūros centre
Tango ligi debesų
BANDINI-CHIACCHIARETTA DUO (Italija)
Giampaolo Bandini (gitara)
Cesare Chiacchiaretta (bandonija)

Astor Piazzolla, Fernando Tavolaro, Angel Villoldo, Maximo Diego Pujol, Tomas Gubitsch
Bilietai parduodami Birštono kultūros centro kasoje

Birželio 18 d., penktadienį, 19 val. Šv. Kryžiaus (Karmelitų) bažnyčioje
Birželio 19 d., šeštadienį, 17 val. Skarulių Šv. Onos bažnyčioje
Birželio 20 d., sekmadienį, 13 val. Žiežmarių Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje

Venite...cantemus
Vokalinis vyrų kvartetas OPUS VOCALIS
Mindaugas Zimkus (tenoras)
Žanas Voronovas (tenoras)
Giedrius Prunskus (baritonas)
Antanas Kulakauskas (bosas)

Programoje giesmės ir dainos nuo renesanso iki XX a.

Įėjimas nemokamas

Birželio 19 d., šeštadienį, 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje
Kompozitoriaus Roberto Schumanno 200-osiom gimimo metinėms
SANKT PETERBURGO VALSTYBINIS AKADEMINIS SIMFONINIS ORKESTRAS (Rusija)
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Alexander Titov
Solistas Dmitrij Chryščiov (violončelė, Rusija)
Dirigentas Aleksandr Titov (Rusija)

Piotr Čaikovskij, Robert Schumann, Sergej Prokofjev

Bilietų kainos: 10, 15, 20 Lt

Birželio 20 d., sekmadienį, 17 val. Druskininkų Pramogų aikštėje
Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 135-osioms gimimo metinėms
KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
KAUNO VALSTYBINIS CHORAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis
Dirigentas Petras Bingelis
Programoje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio simfoniniai ir choriniai kūriniai

Įėjimas nemokamas

Birželio 20 d., sekmadienį, 19 val. Babtyno-Žemaitkiemio dvare
Styginių ansamblis CAMERATA KLAIPĖDA
Solistai:
Vilhelmas Čepinskis (smuikas)
BANDINI-CHIACCHIARETTA DUO (Italija)
Giampaolo Bandini (gitara)
Cesare Chiacchiaretta (bandonija)

Antonio Vivaldi, Astor Piazzolla

Bilieto kaina: 20 Lt

Birželio 26 d. šeštadienį, 18 val., Kauno valstybinėje filharmonijoje
Birželio 27 d., sekmadienį, 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje

Pasaulinė premjera!
Andreas Maria Germek – Orkestrinis flamenko
KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
Solistai:
Carmen Fernández (vokalas, Ispanija)
Belén Cabanes (šokis, Ispanija)
Andreas Maria Germek (gitara, Austrija)
José Santiago (mušamieji, Ispanija)
Dirigentas Martynas Staškus

Bilietų kaina:  20, 30, 40 Lt

Liepos 2 d., penktadienį, 21.30 val. Kauno pilyje
Justinas Marcinkevičius – KATEDRA


Režisierius Vytautas Rumšas
Scenografė Virginija Idzelytė-Dautartienė
Muziką pritaikė Antanas Kučinskas
Režisieriaus asistentė Galina Kevličienė

Vaidmenis atlieka aktoriai:
Laurynas – Vytautas Rumšas (jaun.)
Vyskupas Masalskis – Rimantas Bagdzevičius
Ieva Teresė – Toma Vaškevičiūtė
Abatė – Adrija Čepaitė
Smuikininkas – Saulius Balandis
Steponas (muzikantas) – Robertas Balčiūnas
Kazimieras (architektas) – Algirdas Gradauskas
Stanislovas (dailininkas) – Džiugas Siaurusaitis
Povilas (poetas) – Mantas Vaitiekūnas
Žmogus – Evaldas Jaras
Žibintininkas – Ramutis Rimeikis
Maršalka – Remigijus Bučius
Šinkorius – Šarūnas Puidokas
Miestietis – Jonas Braškys
Miestietis – Mindaugas Jusčius
Miestietė – Jūratė Vilūnaitė
Miestietė – Jurga Kalvaitytė
Miestietė – Marcelė Zikaraitė
Moteris – Regina Garuolytė
Dalyvauja pirotechnikos firma BLIKAS

Bilieto kaina: 10 Lt

Liepos 9 d., penktadienį, 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje
Kompozitoriaus Frederico Chopino200-osiom gimimo metinėms
Rūta ir Zbignevas Ibelhauptai (fortepijoninis duetas)

Sergej Prokofjev, Sergej Rachmaninov, Frederic Chopin, Maurice Ravel, Manuel Infante

Bilietų kaina: 10, 15 Lt

Liepos 10 d., šeštadienį, 17 val. Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje
Viva Klasika
Kamerinis ansamblis INTERMEZZO
Meno vadovas Lionius Treikauskas
Solistė Lillija Gubaidulina (sopranas, Rusija)

Antonio Vivaldi, Georg Friedrich Haendel, Luigi Boccherini, Georges Bizet, Giacomo Puccini, Aldemaro Romero, Astor Piazzolla

Bilieto kaina 15 Lt

Liepos 11 d., sekmadienį, 18 val. Taujėnų dvare
Ansamblis ALLA TRE
Aušra Lukoševičiūtė (fleita)
Algimantas Treikauskas (fleita)
Aušra Gelusevičienė (fortepijonas)

Pierre Prowo, Georg Philipp Telemann, Samuel Wesley, Claude Debussy, Robert Shumann, Franz Doppler, Hector Berlioz.

Įėjimas nemokamas

Liepos 17 d., šeštadienį, 16 val., Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje
Verena Steffen (fleita, Šveicarija)
Olivier Eisenmann (vargonai, Šveicarija)

Fanny Hensel-Mendelssohn, Franz Lachner, Felix Mendelssohn Bartholdy, Otto Olsson, Robert Schumann, Hans Hiller, Will Eisenmann, César Franck

Įėjimas nemokamas

Liepos 18 d., sekmadienį, 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje
EUROPOS SĄJUNGOS KAMERINIS ORKESTRAS
Vadovas Zoltan Tuska

Georg Philipp Telemann, Wolfgang Amadeus Mozart, Johann Sebastian Bach, Hubert Parry, Arthur Sullivan, Benjamin Britten

Bilietų kaina 10, 15, 20 Lt

Liepos 23 d., penktadienį, 19 val. Pažaislio vienuolyno bažnyčioje
Judita Leitaitė (mecosopranas)
Robertas Beinaris (obojus)
Nijolė Ralytė (fortepijonas)

Alessandro Stradella, Benedetto Marcello,Wofgang Amadeus Mozart, Pauline Viardot, César Franck, Michel Jean Legrand, Vaida Striaupaitė-Beinarienė

Įėjimas nemokamas


Liepos 25 d., sekmadienį, 19 val. Babtyno-Žemaitkiemio dvare
Visas tas kabaretas
Evelina Sašenko (vokalas) ir Pauliaus Zdanavičiaus kvartetas
Paulius Zdanavičius (fortepijonas)
Vytautas Skudas (trimitas, fliugelhornas)
Eugenijus Kanevičius (kontrabosas)
Andrius Kairys (mušamieji)

Bilieto kaina 15 Lt

Liepos 30 d., penktadienį, 18 val. Ryšių istorijos muziejuje
Rugpjūčio 1 d., sekmadienį, 17 val. Zyplių dvare

Akordeno virtuozas

Grayson Masefield (akordeonas, Naujoji Zelandija)

Bilietų kaina Ryšių istorijos muziejuje 15 Lt
Bilietų kaina Zyplių dvare 10 Lt


Liepos 31 d., šeštadienį, 17 val. Zapyškio Šv. Jono krikštytojo bažnyčioje
Kompozitoriaus Roberto Schumanno 200-osiom gimimo metinėms
KAUNO STYGINIŲ KVARTETAS
Karolina Beinarytė (I smuikas)
Dalia Terminaitė (II smuikas)
Eglė Karžinauskaitė (altas)
Saulius Bartulis (violončelė)
Solistas Jurgis Karnavičius (fortepijonas)

Justė Janulytė, Grażyna Bacewicz, Robert Schumann

Bilieto kaina: 10 Lt

Rugpjūčio 7 d., šeštadienį, 19 val. Pociūnų aerodrome
Rugpjūčio 8 d., sekmadienį, 18 val. Taujėnų dvare

Kelionė laiku
BALTIJOS GITARŲ KVARTETAS
Saulius S. Lipčius
Sergej Krinicin
Chris Ruebens
Zigmas Čepulėnas

Johann Sebastian Bach, Gerald Garcia, Chris Ruebens, Norah Jones, Maati Kaspi, Metalica

Bilieto  kaina Pociūnų aerodrome 10 Lt
Bilieto kaina Taujėnų dvare 7 Lt


Rugpjūčio 8 d., sekmadienį, 17 val. Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje
Lietuvai skirta
Sabina Martinaitytė (sopranas)
Erika Grigaitytė (mecosopranas)
Egidijus Bavikinas (tenoras)
Andrius Apšega (baritonas)
Liudas Mikalauskas (bosas)
Audronė Eitmanavičiūtė (fortepijonas)

Programoje lietuvių kompozitorių baladės, sakmės, pasakos, legendos ir padavimai

Bilieto kaina: 15 Lt


Rugpjūčio 13 d., penktadienį, 18 val. Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje
Sim Min-Joung (sopranas, Pietų Korėja)
Rita Novikaitė  (mecosopranas)
Sándor Kádár (vargonai, Serbija)

 Giesmės, arijos, duetai ir kūriniai vargonams

Įėjimas nemokamas

Rugpjūčio 14 d., šeštadienį, 17 val. Žeimių Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje
KAUNO VALSTYBINIS CHORAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis
Solistai:
Sim Min-Joung (sopranas, Pietų Korėja)
Rita Novikaitė  (mecosopranas)
Sándor Kádár (vargonai, Serbija)
Dirigentas Petras Bingelis

Giesmės, arijos, duetai ir chorai

Įėjimas nemokamas

Rugpjūčio 15 d., sekmadienį, 15 val. Pažaislio vienuolyne
Žolinių atlaidai Pažaislyje
Mišias aukoja Vyskupas JONAS IVANAUSKAS
Dalyvauja:
KAUNO VALSTYBINIS CHORAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis
Solistai:
Sim Min-Joung (sopranas, Pietų Korėja)
Rita Novikaitė  (mecosopranas)
Sándor Kádár (vargonai, Serbija)
Dirigentas Petras Bingelis


Rugpjūčio 20 d. penktadienį, 18 val. M. K. Čiurlionio dailės muziejuje
Laisvės muzika
Fortepijoninis trio KASKADOS
Albina Šikšniūtė (fortepijonas)
Rusnė Mataitytė (smuikas)
Edmundas Kulikauskas (violončelė)

Valentinas Gelgotas (fleita)
Antanas Taločka (klarnetas)
Kristina Žaldokaitė (sopranas)

Giedrius Puskunigis, Vytautas V. Jurgutis, Marius Baranauskas, Ugnė Giedraitytė, Onutė Narbutaitė, Vidmantas Bartulis, Algirdas Martinaitis

Bilietų kaina 10 Lt

Rugpjūčio 21 d. šeštadienį, 17 val. Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje
Kompozitoriaus Roberto Schumanno 200-osiom gimimo metinėms
VALSTYBINIS VILNIAUS KVARTETAS
Audronė Vainiūnaitė (I smuikas)
Artūras Šilalė (II smuikas)
Girdutis Jakaitis (altas)
Augustinas Vasiliauskas (violončelė)
Solistė Ona Kolobovaitė (sopranas)

Ludwig van Beethoven, Robert Schumann

Bilieto kaina: 15 Lt

Rugpjūčio 22 d., sekmadienį, 19 val. Jachtklube
Johanno Strausso muzika ant vandens...
KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas
Solistė Sandra Janušaitė (sopranas)
Dirigentas Modestas Pitrėnas
Koncertą veda muzikologas Viktoras Gerulaitis

Bilieto kaina: 20 Lt

BAIGIAMASIS KONCERTAS
Rugpjūčio 29 d., sekmadienį, 18 val. Pažaislio vienuolyne


Ludwig van Beethoven – Simfonija Nr. 9 d-moll, op. 125
Fantazija fortepijonui, chorui ir orkestrui op. 80

LIETUVOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Juozas Domarkas
KAUNO VALSTYBINIS CHORAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis

Solistai:
Mūza Rubackytė (fortepijonas, Lietuva-Prancūzija)
Asta Krikščiūnaitė (sopranas)
Rita Novikaitė (mecosopranas)
Merūnas Vitulskis (tenoras)
Liudas Mikalauskas (bosas)
Dirigentas Juozas Domarkas

Bilietų kainos: 15, 20, 30 Lt

 
Paieška
Pavadinimas:
 
Ieškoti
"2010.05/06/07/08(gegužės 30 - rugpjūčio 29 dienomis) XV Pažaislio muzikos festivalis" foto galerija
Norėdami padidinti, spustelkite ant nuotraukos

Norėdami padidinti, spustelkite ant nuotraukos

Norėdami padidinti, spustelkite ant nuotraukos

Norėdami padidinti, spustelkite ant nuotraukos
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. © 2002-7348 Privatumo politika