apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Atlikėjai   Grupės ir atlikėjai (567)  
Spausdinti Spausdinti  
4tango
Miestas: Vilnius
Telefonas: +370 68615717
El. paštas: kristina4tango@gmail.com
www.4tango.lt
Stilius: Tango
Kaina: Sutartinė

Rekomenduok draugui


4TANGO kolektyvo kūrybinis kelias prasidėjo 1999-aisiais, kai Vilniaus dienų festivalyje buvo parodytas pirmasis lietuviškas tango spektaklis. Ansamblio nariai yra respublikinių konkursų laureatai ir 2002 metų tarptautinio konkurso A.Piazzolla Music Award Italijoje finalininkai.

Pripažinimą pelnė tarptautiniuose akordeono muzikos festivaliuose, Didžiajame muzikų parade, Kristupo vasaros festivalių koncertuose. 2002 metais su solistu J.E.Gimenezu įrašė tradicinių tango dainų, o 2004-aisiais su fleitininke iš Taivano Li Ming Chen — A.Piazzollos tango kompaktinę plokštelę. 2005 m. išleistas A.Piazzollos dainų diskas, kurį 4TANGO įgrojo su soliste B.Bublyte. Tais pačiais metais ansamblis paruošė ir atliko programą „Fantastiškos naktys Buenos Airėse“ su Vilniaus savivaldybės choru „Jauna muzika“.

2006 m. 4TANGO su dideliu pasisekimu dalyvavo tarptautiniuose tango festivaliuose - pirmajame tarptautiniame Baltijos Tango festivalyje Vilniuje ir didžiausiame pasaulyje Tango festivalyje Suomijoje, Seinajoki mieste. Pastarajam festivaliui ansamblis paruošė programą su Lietuvos nacionalinės filharmonijos soliste J.Leitaite; su ja taip pat įrašė XX amžiaus šlagerių albumą, kuriame dominuoja M.Dietrich dainos. Taip pat su šia dainininke paruošta programa sakralinės muzikos projektui „Pax et Bonum“.

Naujausias 4TANGO darbas - gražiausios tango dainos, atliekamos su viena perspektyviausių Lietuvos dainininkių Ieva Prudnikovaite. Ansamblis taip pat populiarina M.Kagelio, I.Stravinskio, H.Villa-Lobos ir kitų šiuolaikinių kompozitorių kūrybą. Kolektyvo muzikantai — Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventai: Kristina Žebrauskaitė (akordeonas), Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Birutė Bagdonienė (altas), Donatas Bagurskas (kontrabosas). Pastarieji du atlikėjai — Šv.Kristoforo orkestro koncertmeisteriai.

ANSAMBLIO NARIAI:

Akordeonistė Kristina Žebrauskaitė baigė Joniškio meno mokyklos D.Poliakienės, Vilniaus Konservatorijoje - prof. R.Sviackevičiaus klasę. 2003 m. baigė Lietuvos muzikos akademijos akordeono specialybės magistrantūrą doc.Z.Abromavičiūtės klasėje. Parašė diplominį darbą tema „Tango ir jo įtaka lietuvių muzikinei kultūrai“. Nuo 1999 m. jos veikla tampriai susijusi su tango kultūros plėtojimu Lietuvoje, - įsikūrus „Tango akademijai“, vadovauja muzikantų grupei „Tanguedia“(nuo 2005m. - 4TANGO), jai aranžuoja muziką, kuria projektus, rengia koncertus. Yra keleto respublikinių konkursų laureatė. Kaip solistė 2003 m. grojo su Vilniaus savivaldybės šv. Kristoforo kameriniu orkestru (meno vadovas - prof. D.Katkus), - su gitaristu A.Grun atliko A.Piazzollos Dvigubą koncertą bandonijai, gitarai ir orkestrui (dirig. M.Michalakakos). Taip pat grojo su Lietuvos Valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu M. Pitrėno, (vyr. dirigentas - G. Rinkevičius). 2007 m. atliko muzikantės vaidmenį V.Šekspyro „Audroje“, kurią Vilniaus mažajame teatre pastatė švedų režisierius E. Glasier.

Pianistas Feliks Zakrevskij gimė 1979 m. Vilniuje. Pradejo skambinti fortepijonu būdamas penkerių metų. Šešerių įstojo į Balio Dvariono dešimtmetę muzikos mokyklą, kur mokėsi džiazo improvizacijos pas O .Molokojedovą ir V. Čekasiną. Su V. Čekasino vadovaujamu džiazo ansambliu koncertavo festivaliuose Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Švedijoje bei Lietuvoje. 1996 m. pelnė specialų prizą Fortepijoninės džiazo improvizacijos konkurse Vilniuje. Baigęs B. Dvariono muzikos mokyklą, fortepijono studijas tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje lekt. A.Staškaus, vėliau prof. O. Šteinberg klasėje. Magistrantūroje studijavo prof. P. Geniušo klasėje. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo garso režisūros bakalauro laipsnį bei fortepijono ir koncertmeisterio magistro laipsnį. F.Zakrevskij aktyviai koncertuoja kaip solistas, koncertmeisteris, taip pat įvairių ansamblių sudėtyje. Su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru koncertavo Vokietijoje bei Lietuvoje.


Altistė Birutė Bagdonienė baigė M. K. Čiurlionio menų gimnaziją ir Lietuvos muzikos akademiją (prof. P. Radzevičiaus alto klasę). Dar studijuodama aktyviai įsijungė į muzikinį gyvenimą - dalyvavo meistriškumo kursuose, gastroliavo su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojant Lordui J. Menuhinui. 1994 m. Vokietijoje meistriškumo kursuose paruošė solinės ir kamerinės muzikos programą. Tais pačiais metais pradėjo groti šv. Kristoforo kameriniame orkestre. Su šiuo orkestru dažnai griežia kaip solistė, yra orkestro altų grupės koncertmeisterė. 2002 metais kartu su fleitistu V. Gelgotu ir vokiečių gitaristu R. Evers atliko kamerinės muzikos programą Kristupo vasaros festivalyje. Ypač daug koncertuoja su ansambliu 4TANGO, kurio narė yra nuo 2002 metų.


Kontrabosistas Donatas Bagurskas baigė Kauno J. Naujalio muzikos gimnaziją, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Nuo 2000 m. yra Šv. Kristoforo kamerinio orkestro kontrabosų grupės koncertmeisteris. Nuolat bendradarbiauja su įvairiais kameriniais kolektyvais, groja solo su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, groja ansamblyje 4TANGO nuo pat įkūrimo pradžios. D. Bagurskas taip pat koncertuoja su Vilniaus festivalio orkestru, dalyvauja daugelyje senovinės muzikos projektų, juos įgyvendina su Baltijos šalių baroko orkestru, ansambliu „Musica humana“, Vilniaus savivaldybės choru „Jauna muzika“.

 
Paieška
Pavadinimas:
 
El. paštas:
Kaina:  
Ieškoti
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika