apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Organizatoriai
Festivalių kalendorius (455)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Organizatoriai   Festivalių kalendorius (455)  
Spausdinti Spausdinti  
2010.06/08(liepos 20 - rugpjūčio 25 dienomis) Kaunas blues 2010
Miestas : Kaunas, Palanga
Telefonas: +370 686 56453 (Česlovas Švarplys)
El. paštas: gmklubasceslovas@gmail.com
www.gmklubas.lt
Mėnuo: Liepa, Rugpjūtis

Rekomenduok draugui


Konkreti vieta (aikštė, rūmai, gatvės ar kt.): Ryšių istorijos muziejaus kiemelis

Festivalio organizatoriai: Geros muzikos klubas

Šventės/festivalio aprašymas: Palikęs anksčiau organizuotą festivalį “Daugirdas gyvai”, GM klubas atveria bliuzą lauko erdvėje - Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje ir pristato vasaros festivalį "Kaunas blues 2010". Kauniečiams ir miesto svečiams paruošėme nuotaikingo, energingo amerikietiško ir afroprancūziško bliuzo dušą. Tikimės, kad šis bliuzo festivalis taps gražia ir smagia Kauno tradicija.

Šventės/festivalio programa 2010:

Liepos 20, 21 d.
KATHERINE DAVIS (JAV) & Luca Giordano Band (Italija)

 Katherine Davis – dainininkė, dainų autorė, aktorė bei mokytoja. Jos gyvenimas prisotintas muzikos. Ir visai nesvarbu, ji koncertuoja kaip didžiulės grupės vokalistė, akompanuojant pianinui naktiniame klube ar dainuoja vienumoje – visuomet išlaiko savo ritmą. Katherine‘os unikalus muzikinis stilius buvo puoselėjamas ir augo šeimos ir artimų draugų rate.

Jos mama buvo kilusi iš džiazo muzikantų ir operos dainininkų giminės. Ji mėgo dainuoti ir norėjo tapti profesionalia vokaliste, tačiau nutarė paaukoti gyvenimą šeimai. Katherine prisimena motinos pasakojimus apie senelį Earl Campbell, kuris grojo su Louis Armstrong ir Count Basie.

Katherine tėvo giminėje buvo nuolat rengiami vakarėliai namuose, kurių vienintelė gyva pramoga buvo vaikai. Jei vaikas dainuodavo ar šokdavo, šeima ir draugai linksmindavosi ir mesdavo monetas prie jo kojų.

K. Davis užaugo klausydamasi Ella Fitzgerald, Pearl Bailey, Nancy Wilson, Dinah Washington, Brook Benton, Howlin' Wolf, Muddy Waters, Mahalia Jackson, Etta James, ir Aretha Franklin muzikos. Ją viliojo muzika bei moterų atlikėjų žavesys.

Katherine Davis studijavo operą Šervudo muzikos konservatorijoje. Studijuodama ji dėjo pamatus įvairovei, kuri vėliau taps jos visaapimančiu muzikiniu stiliumi. 1967 m., Katherine su šeima persikėlė į pietinę Čikagos dalį. Tai jai turėjo puikią įtaką, nes bliuzo ir džiazo klubai tapo lengvai pasiekiami. Ji gavo vaidmenį Kuumba teatro spektaklyje ir tai tapo jos profesinės karjeros pradžia. Ji gavo daugybę naudingų kontaktų ir greitai ėmė dainuoti tiek džiazo tiek bliuzo klubuose, festivaliuose ir koncertuose JAV, Kanadoje, Japonijoje, Europoje ir Venesueloje. Jos pasirodymas su Blues in the Schools (liet. Bliuzas mokyklose) vaikais tapo nuolatine veikla, kurioje ji mokė kartu su lūpinės armonikėlės meistru Billy Branch.

Rugpjūčio 20 d.
BIG DADDY WILSON

 Big Daddy Wilson gimė ir užaugo mažame fermerių miestelyje šiaurės Karolinoje. Gyvendamas pačioje pietų širdyje, Wilson augo klausydamasis gospelo ir kantri muzikos, kurią transliavo vietinis radijas. Jam didelę įtaką padarė pusbrolis Jimmy Blount. Jis buvo būgnininkas ir bosistas, taigi būgnai ir bosinė gitara tapo pirmąja Wilson meile. Būdamas labai drovus jis atrado būdą, kaip išreikšti save. Paauglystėje jam dižiulę įtaką padarė septyniasdešimtųjų funk ir soul muzika.

Wilson užaugo su mama ir senele. Jos kiekvieną dieną eidavo į bažnyčią. Berniukui ir jo dviem seserim bažnyčia buvo privaloma. Gospelo giedojimas buvo įprastas kasdieninis dalykas. Bliuzas buvo kažkas visai naujo. Bliuzo jis neklausydavo.

Rugpjūčio 25 d.
LANCE LOPEZ

Meilę bliuzui pajutęs dar motinos įsčiose, gitarą į rankas paėmęs būdamas aštuonerių jis jau yra grojęs kone su visais garsiausiais pasaulio bliuzistais bei dalyvavęs daugybėje turų po JAV ir Europą. Savo meistriškai išlavintu skambesiu L. Lopez kviečia mus tyrinėti gitaros muzikos pasaulį – intriguojantį, kartais keistą, tačiau visada nuostabų.

 
Paieška
Pavadinimas:
 
Ieškoti
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. © 2002-7362 Privatumo politika