apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Organizatoriai
Festivalių kalendorius (455)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Organizatoriai   Festivalių kalendorius (455)  
Spausdinti Spausdinti  
2010.07(liepos 02 - 03 dienomis) Tradicinis bliuzo festivalis "Bliuzo naktys 2010"
Miestas : Telšiai
Adresas: M. Valančiaus g. 21, Varniai, Telšių raj.
Festivalio žanras: Bliuzo
Telefonas: +370 698 39311 (Prodiuseris Algirdas Barniškis)
El. paštas: algirdas@rocknights.lt
www.bliuzonaktys.lt
Mėnuo: Liepa

Rekomenduok draugui


Konkreti vieta (aikštė, rūmai, gatvės ar kt.): Varniuose (Telšių raj.), prie Lūksto ežero

 

Šventės/festivalio organizatoriai: Vš.Į.Bliuzo naktys.

 

Šventės/festivalio aprašymas: Teisingos muzikos gerbėjai kviečiami į pirmąjį pilnametį muzikinį festivalį

 

„Bliuzo naktys“, šią vasarą tapsiantis pirmuoju pilnametystės (18 metų) sulaukusiu Lietuvoje rengiamu tarptautiniu festivaliu, į tradicinę vietą – Lūksto ežero pakrantę – šiemet žiūrovus sukvies liepos 2-3 dienomis. Mėnesiu vėliau, rugpjūčio 6-7 d. Zaraso saloje (Zarasai) griaudės šio festivalio jaunesniojo broliuko – 8-tąjį kartą vyksiančių „Roko naktų“ – akordai. Bilietai į šiuos festivalius pradėti platinti pirmąją pavasario dieną, o juose pasirodysiančios grupės bus paskelbtos po kelių savaičių.

 

„Sunkmečiai ateina ir praeina, tačiau festivalis „Bliuzo naktys 2010“ nekeičia savo vietos ir veido. Maža to, savo 18-ąjį gimtadienį festivalis paminės su ypatingu trenksmu sukviesdamas žymių JAV, Vakarų Europos, Baltijos ir kitų šalių bliuzmenų plejadą. Legendinį Vūdstoką primenančią laisvės atmosferą dar labiau papildys šio gimtadienio atrakcijos. Tad tikimės šiais metais sulaukti dar daugiau teisingas vertybes ir laisvės dvasią vertinančių žmonių, tuo labiau, kad mūsų festivalis bus puikus „apšilimas“ prieš ilgąjį liepos savaitgalį“, - pabrėžė „Bliuzo naktų“ ir „Roko naktų“ festivalių prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

 

Roko dozę teisingos muzikos gerbėjams garantuosiančios „Roko naktys“ šiemet žiūrovus pasitiks išskirtine pramogų, varžybų ir žaidimų puokšte, grafiti ir netgi hip hop šokio mėgėjams parengtomis staigmenomis. Tačiau pagrindine tradicinio festivalio vertybe, be abejo, išliks roko injekcija, kuri šiais metais bus pumpuojama iš trijų skirtingų scenų. „Roko naktys 2010“ liks ištikimos pasirinktai festivalio krypčiai pristatydamos šiuolaikinius Skandinavijos ir Vakarų Europos roko scenos atlikėjus.

 

„Šiais metais „Roko naktyse“ bus pristatyta dar platesnė roko stilių įvairovė – į festivalį kviečiame ne tik gotikinio roko, metalo grupes, bet ir „švelnesnių“ roko krypčių atlikėjus. Tikime, kad muzika gali apjungti įvairių požiūrių, muzikinių skonių žmones. Svarbiausia yra gyva muzika ir festivalio dvasia, o ne etiketės ar stereotipai“, - sakė Blėka.

 

Šiuo metu su „Bliuzo naktų“ ir „Roko naktų“ atlikėjais iš užsienio baigiamos derybos ir artimiausiu metu bus paskelbti festivalių dalyvių sąrašai. Kaip ir kasmet, dalį atlikėjų iš Lietuvos galės siūlyti patys klausytojai. Balsavimo formos, vietos ir detalės bus paskelbtos kovo mėnesio pabaigoje.

 

Nuo kovo 1 d. jau vyksta prekyba bilietais į „Bliuzo naktis“ ir „Roko naktis“. Išankstiniai bilietai į bliuzo festivalį šiuo metu kainuoja 50 litų, į roko šventę – 70 litų. Vėliau bilietai brangs. Bilietus platina „Tiketa“.

 

Išsamesnės informacijos teirautis:
Algirdas Barniškis-Blėka, festivalių „Bliuzo naktys“ ir „Roko naktys“ prodiuseris
Tel.: +370 698 39311

 

Programa 2010:

http://www.bliuzonaktys.lt/?page_id=181

 
Paieška
Pavadinimas:
 
Ieškoti
Atsitiktinė pramoga


Renginių kalendorius
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. © 2002-7506 Privatumo politika